STŘEDA 30.5.2018 od 17:00 MS Za Vodojemem

Áčko padlo ve Vlašimi, rezerva splnila povinnost

FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim  2:0 (1:0)

Branky: 13.Fotr, 69. Boakai ŽK: Plachý (VLA) - Drahoš (CHR)

Rozhodčí: Makovička - Němec, Průcha

Hráči MFK Chrudim zavítali na umělou trávu do Vlašimi, kde se utkali s druholigovým týmem FC Sellier & Bellot Vlašim. Domácí měli první poločas míč častěji na kopačkách, ale proměnit dokázali pouze šanci ze 13. minuty, kdy se přesně trefil Fotr. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Střelecky však byli úspěšnější domácí, kteří dokázali v 69. minutě Hansonem Boakai vstřelit druhý gól. V dalším velmi kvalitním přípravném utkání tak MFKáči poprvé okusili pocit porážky od druholigového soupeře.

MFK Chrudim B - MFK Chrudim U19   4:1 (2:0)

Rezerva na UMT v Chrudimi sehrála přípravné utkání se svým starším dorostem MFK Chrudim a juniory porazila 4:1. Dorostenci si vypracovali několik šancí, ale na brankáře Trojana a Kudláčka našli recept pouze jednou. Za rezervu se třikrát trefil Vašulín a jednou Tlapák Patrik.