TJ Štěchovice vs MFK Chrudim

NEDĚLE 27.5.2018 od 17:00 Štěchovice
-:-

MFK Chrudim vs FK Litoměřicko

STŘEDA 30.5.2018 od 17:00 MS Za Vodojemem
-:-

Benátky zaskočili lídra

SK Benátky nad Jizerou - MFK Chrudim 3:1 (0:0)

Branky: 54. a 76. Synek, 60. Bulíř – 80. Krčál

Karty:

Rozhodčí: Štrincl – F. Cihlář, Sziskszay

Diváci: 250

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Hakl, Skuhravý, Hošťálek, Horák – Kocourek (76. Tvrzník), Munzar, Knobloch (88. Zörkler), Mařík (90. Farkaš), Bulíř (89. Sudek) – Synek.

MFK Chrudim : Mrázek – Ptáček, Drahoš, Krčál, Mastík (80. Stránský) - Dostálek (78. Vodrážka), Langr, Vavrouš, Kopecký, Kesner - Rybička (61. Vašulín)

Benátky zaskočili lídra

Chrudimští zajížděli do Benátek k 25. kolu ČFL. Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Hosté poprvé poslali střelu Vavroušem těsně nad domácí branku. Domácí se snažili o aktivní hru což jim neslo ovoce. Hosté se nemohli kombinačně prosadit a nedařilo se jim držet míč. Napadání domácích a jejich aktivita dělala hostům zjevné problémy. Domácí si vytvořili několik příležitostí, ale na Mrázka v brance hostí vyzrát nedokázali. Chrudimští si těsně před poločasouvou přestávkou vytvořili dvě tutovky, nejprve samostatný nájezd neproměnil Rybička a ve 44. minutě Kopecký po krásné kombinační akci a nahrávce Dostálka netrefil branku z 10 metrů. Po vyrovnaném poločase tak zůstalo skóre utkání nezměněno 0:0. Druhý poločas se očekával tlak lídra, ale ten se nekonal. Naopak domácí vyslali varování v podobě nastřeleného břevna Mrázkovy branky. Varování chrudimským nestačilo a po hrubce v defenzivě se domácí Synkem v 54. minutě ujali vedení 1:0. Domácí hráči ožili a bylo jich všude plno. Hosté působili zakřiknutě. V 60. minutě přidali domácí druhý gól, když nahrávku pod sebe zužitkoval Bulíř 2:0. Domácí se zklidnili a bránili dvoubrankové vedeni. Kdo musel tvořit byli chrudimští, ale těm se hra příliš nedařila. V 76. minutě se do střelecké listiny znovu zapsal domácí Synek, který znovu zužitkoval přihrávku pod sebe a nedal Mrázkovi žádnou šanci zasáhnout 3:0. Hosté hru otevřeli, ale výsledkem byla jen korekce výsledku Krčálem v 80. minutě. Ani šance Vašulína již do výsledku nepromluvila. Domácí tak získané vedení udrželi až do konce a získali skalp lídra a cenné tři body do tabulky ČFL. Hosté tentokrát neměli svůj den a překvapivě prohráli se soupeřem ze spodních pater tabulky ČFL.