FC Olympia Hradec Králové - MFK Chrudim 5:1 (1:1)

Branky: 27. a 81. Daněk, 71. Kocourek, 78. Zapletal, 89. Pohořálek - 40. Kužma

Diváci: 35

FC Olympia Hradec Králové: Linhart - Obermajer (54. Havlíček), Javůrek (59. Peš), Votrubec, Nemeš (54. Neradílek) - Pohořálek, Daněk, Kocourek, Studýnka - Rybczuk, Zapletal

MFK Chrudim: Barva - Marel, Zikmunda, Sejkora , Šikl - Kužma - Klika , Voženílek (65.Vácha), Bakeš (70.Petržíla) - Jankele, Friček

V dalším utkání zajížděli chrudimští do Hradce Králové.

Trenér, Milan Svoboda: Domácí byli sice více na míči, snažili se kombinovat,ale bylo po většinu zápasu v uctivé vzdálenosti od naší branky a žádné nebezpečné situace z toho nevznikali. My se snažili o rychlé protiútoky a díky tomu jsme byli nebezpečnější domácích. První velké šance měli Klika a Jankele, ale nebyli úspěšní v zakončení. První střela na branku ze strany domácích přišla ve 27. min , kdy domácí hráč proměnil odražený míč po rohovém kopu ve vedoucí branku. My jsme pak odpověděli ve 40.min a celkem zaslouženě jsme vyrovnali Kužmou - 1:1. Druhá půle byla opět v poli vyrovnaná a šance přibývali na naší straně. Ale když Klika neproměnil samostatný nájezd, Marel orazítkoval břevno, Vácha ve výhodné situaci přestřelil a Jankele nedokázal využít chybné rozehrávky domácího brankáře, přišel v 71.min trest v podobě vedoucí branky domácích, když míč proskákal malým vápnem a nekrytý hráč ho vlastně tělem donesl do sítě.
Chvíli jsme se snažili o vyrovnání, ale následovali 2 rohové kopy a hrubé chyby až laxnost při bránění nás dovedla k dalším inkasovaným brankám. Do 70.minuty jsme mysleli na tři body, nakonec vezeme debakl. Tým zdecimovaný neustálými omluvenkami, nemá ještě tu sílu si s takovými krizovými stavy poradit. Bohužel prozatím nefungují hráči dorazového ročníku a je vůbec otázka, zda mají zájem fungovat a hrát tuto náročnou soutěž. Čeká nás hodně práce jak na hřišti, tak mimo hřiště ,abychom  letos tuto soutěž úspěšně zvládli.