TJ Štěchovice vs MFK Chrudim

NEDĚLE 27.5.2018 od 17:00 Štěchovice
-:-

MFK Chrudim vs FK Litoměřicko

STŘEDA 30.5.2018 od 17:00 MS Za Vodojemem
-:-

Drama pokračuje. Z Jiren vezeme 2. body

SK Viktorie Jirny - MFK Chrudim 1:1 (PK 2:3) 0:0

Branky: 84. Kejha – 50. Kesner

Karty:

Rozhodčí: Urban – Novotný, Štuk

Diváci: 80

SK Viktorie Jirny: Aleksandrov – Procházka, Hruška, Čepelák, Kejha (C) – Hončarenko, Mareš, Křeček (79. Parys), Vondráček – Tokar (61. Stockner), Stöckner

MFK Chrudim : Mrázek – Ptáček, Drahoš, Krčál, Mastík - Dostálek, Langr (C), Vavrouš, Kesner (58. Vodrážka), Kopecký - Rybička (76. Vašulín)

Drama pokračuje. Z Jiren vezeme 2. body

V neděli 13.5.2018 na sebe narazila mužstva SK Viktorie Jirny a MFK Chrudim. Hosté byli v tomto utkání papírovým favoritem, ale také věděli, že domácí mají svou tvrz nedobytnou a jen tak se od nich body nevozí. Utkání začalo z obou stran opatrně. Hrálo se od vápna k vápnu, ale vyloženější šance nepřicházeli ani na jedné straně. Fotbalovější byli chrudimští. Drželi míč na svých kopačkách a snažili se o kombinace. Domácí spíše čekali na brejk a na chybu lídra tabulky. Poločasový výsledek tak byl bezbrankový a tak se druhý poločas začínal od začátku. V 50. minutě vracel míč před dotírajícím Mastíkem směrem na domácího brankáře jeden ze zadáků domácích, toho využil Kesner a sám za obranou překonal domácího brankáře Aleksandrova. Hosté chvíli reklamovali ofsajd. Asistent si totiž nevšiml nahrávky domácího hráče a zvedl praporek. Rozhodčí Urban však celou situaci viděl, svého asistenta opravil a gól uznal 0:1. Hosté kontrolovali hru a vytvořili si i možnosti k zakončení. V 75. minutě Kopecký obešel obránce domácích, ale jeho střela skončila jen na spojnici domácí branky. Další šanci domácích a to hlavičku Rybičky domácí brankář kryl. Hosté mohli výsledek navýšit, ale již se jim nepodařilo své možnosti přetavit v gólový efekt. Naopak domácí vyrovnali z ojedinělé akce ze standardní situace v 85. minutě. Chrudimští si nepohlídali dlouhý nákop, soupeř vyhrál hlavičkový souboj a poslal míč před Mrázkovu svatyni. Tam chrudimský brankář ještě střelu vyrazil, ale na dorážku Kejhy již nestačil 1:1. Domácí tak z minima vytěžili maximum a vyrovnáním si zajistili minimálně bod. O druhý důležitý bod se hrála dovednostní soutěž na pokutové kopy. Při ni vynikl brankář Mrázek který hned tři pokutové kopy kryl. Do konce soutěže je tak vše stále otevřené a chrudimští si nadále udržují čtyřbodový náskok před druhým LOKO Vltavín.