10.3.2018 Ústí nad Orlicí
-:-

Hrubky nás připravily o lepší výsledek

MFK Chrudim - FK Jablonec 3:5 (3:2)

Branky: 17. Rožek, 32. a 45. Jankele - 9., 33., 72. Bičiště, 48. Petržilka, 83. Landfeld

Karty: 0:0

Rozhodčí: Svoboda - Zita, Preclík

Diváci: 50

MFK Chrudim: Gregovský - Marel, Zikmunda, Prokůpek (60.Kužma) , Friček (65.Voženílek) - Klika , Sejkora, Sekanina, Bakeš (30.Švec) - Rožek - Jankele

FK Jablonec : Hejtmánek - Bělina, Ráček, Jákl, Hajdo - Bičiště (86. Florian), Scholz (83. Urbánek), Petržílka, Štěpánek, Kinčl - Landfeld

Trenér, Milan Svoboda: Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a soupeř šel zaslouženě poměrně brzy do vedení. Postupně jsme se trochu probudili v útočné fázi hry a podařilo se nám otočit výsledek Rožkem a Jankelem na 2:1. Bohužel následovala triviální chyba ve středu hřiště a poměrně jednoduchá cesta hostů k vyrovnání. Vyšší aktivitou před brankou soupeře jsme dokázali těsně před poločasem opět soupeři odskočit na 3:2. O přestávce jsme se snažili celkem důrazně a adresně poukázat na chyby, které potřebujeme ze hry odstranit. Každopádně druhý poločas byl spíše, co se týká obrany, z říše hororů a vypadalo kdyby hráči vyslyšeli pravý opak. Hostům jsme nabídli 3 branky jako na podnose a protože své šance jsme nevyužili, zaslouženě jsme podlehli.
Bohužel, jestli budeme dělat stále stejné chyby, tak prostě nemůžeme být úspěšní. A chyby to jsou na úrovni kategorie mladších žáků.