V Písku jsme remizovali a prohráli na PK

Karty: 83. Řehák (PIS) – 75. Kesner (CHR), 76. Drahoš (CHR)

Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Talpáš

Diváci: 192

FC Písek: Varyš – Voráček (61 Vaněk), Hrachovec (69 Hlinka), Milec (80 Uhlík), Sajtl (88 Kinkor) - Pichlík (8 Held), Rendla, Holub, Řehák - Kočí, Froněk,

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Radouš (K), Drahoš, Krčál - Dostálek (90 Tlapák), Langr, Kesner (84. Mastík), Vodrážka (86 Vašulín), Kopecký (75. Vavrouš) - Kučera

Statistika obou soupeřů je z posledních pěti utkání taková, že zvítězil vždy domácí tým. První střelu na branku vyslali hosté hned ve druhé minutě, ale ta mířila nad branku Varyše. V 7 minutě se domácí  ujali vedení 1:0 gólem Voráčka, který z první akce dokázal křižnou střelou překonat brankáře Mrázka. Hosté zabrali a donutili domácího brankáře k zákroku. V 16 minutě po kombinační akci dokázal Kesner vyrovnat na 1:1. Domácí i hosté si vypracovali několik příležitostí, ale obě obrany a brankáři stačili nepříjemné situace řešit. Hosté se často chytali do ofsajdových pastí. Těsně před přestávko se podruhé prosadil domácí Voráček, ale gól mu pro ofsajd nebyl uznán. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1.  Druhý poločas začal přízemní střelou domácí Milec, ale připraveného Mrázka nepřekvapil. V 55 minutě zase na druhé straně těsně minul zařízení Dostálek. V 72 minutě si na Kesnerův centr naskočil Drahoš, ale jeho hlavičku brankář Varyš kryl. V 75 minutě však již byl domácí brankář na Kesnerovu střelu krátký. Chrudimský hráč si naběhl za obranu a po přihrávce dokázal po zemi prostřelit Varyše. Rozhodčí však pro ofsajd branku neuznal. Protesty hostí rozhodčí ocenil žlutou kartou pro Kesnera. V 81 minutě mohli jít písečtí do vedení, když po rychlém útoku nebezpečně vystřelil z pravé strany Sajtl. Míč však skončil nad brankou chrudimských. V 89 minutě mohl utkání rozhodnout Vavrouš, ale na domácího brankáře Varyše vyzrát nedokázal. Utkání tak skončilo remízou 1:1. V dovednostní soutěži na pokutové kopy byli úspěšnější domácí, kteří z pěti penalt proměnili čtyři, zatímco chrudimští proměnili pouze tři Kučerou, Tlapákem a Řezníčkem. Na Varyšovi si vylámal zuby Langr a Mastík. Domácí tak získali k bodu za remízu druhý plusový bod a hosté se museli spokojit z bodem.