MFK Chrudim vs FK Loko Vltavín

21.4.2018 od 10:15 MS Za Vodojemem
0:1

SK Benátky nad Jizerou vs MFK Chrudim

29.4.2018 od 17:00 Benátky nad Jizerou
-:-

Z Benešova vezeme 2 body po výhře na penalty.

SK Benešov - MFK Chrudim 0:0 (PK 4:5)

Branky:

Karty: ŽK: 39. Vrňák (Ben) - 36. Dostálek (CHR)

Rozhodčí: Martínek - Hanousek, Šťastný

Diváci: 200

SK Benešov: Tetour - Zákostelský, Haitl, Laňka, Rys, Vrňák - Čapek (79. Turek), Brejcha, Neuberg, Engelmann - Essomba Ondoua Jean Claude (85. Kozel)

MFK Chrudim : Mrázek - Mastík, Drahoš, Krčál, Stránský - Kesner (90. Tlapák), Langr, Kopecký, Rybička, Dostálek (70. Vavrouš) - Vašulín (84. Vodrážka)

Z Benešova vezeme 2 body po výhře na penalty.

Další těžké utkání s nepříjemným soupeřem sehráli hráči MFK Chrudim v Benešově. Utkání bylo dle očekávání spíše bojovné, hlavně od domácího mužstva. Domácí si v utkání vytvořili tři gólovky. Jednou se jim podařilo překonat brankáře Mrázka, ale míč skončil jen na konstrukci branky chrudimského brankáře. Chrudimští se snažili o svou hru a vypracovali si přibližně šest gólovek, ale ani jejich pokusy neměly gólové parametry. Domácí hráli agresivně a důrazně, ale hráči Chrudimi včetně brankáře Mrázka atakům odolávali. Po 90. minutách, když se ani jedno mužstvo nedokázalo střelecky prosadit, byl stav utkání nerozhodný 0:0. Nutno dodat, že blíže k výhře měli hosté, kteří působili fotbalověji a vypracovali si více brankových příležitostí. V dovednostní soutěži na pokutové kopy se chrudimští semkli a dokázali i díky zákrokům brankáře Mrázka druhý bod z utkání získat pro sebe. Chrudimští si tak do tabulky ČFL připsali dva body. Domácí vybojovali bod jeden.