Karty: ŽK: 63. Svoboda (ZÁP), 84. Duben (ZÁP) - 62. Dostálek (CHR), 72. Vašulín (CHR), 80. Mastík (CHR)

Rozhodčí: Zadinová - Matoušek, Hocek

Diváci: 156

SK Zápy: Frydrych – Eliáš, Hron, Jablonský, Jelínek (C) - Macek (65. Zoubek), Pávek, Piták (75. Duben), Putz - Růžek, Svoboda

MFK Chrudim : Mrázek – Ptáček, Drahoš, Krčál, Mastík - Dostálek (67.Kopecký L.), Rybička, Vavrouš, Vodrážka (C) (91. Tlapák P.), Kesner (90. Langr) - Vašulín

V dohrávce 19. kola ČFL se proti sobě postavila mužstva SK Zápy a MFK Chrudim. Chrudimští začali útočně a zatlačili domácí do defenzivy. Hrál se bojovný fotbal s čehož pramenilo mnoho soubojů. Díky nim se kopala řada standardních situací. Hosté zaměstnávali obranu domácích častěji a dvakrát dokonce překonali domácího brankáře Frydrycha, za kterého na poslední chvíli zaskakovali obránci a z branky na poslední chvíli odkopávali míč do bezpečí. Poločas tak skončil bez branek i když blíže ke vstřelení gólu byli chrudimští. Druhý poločas začali znovu tlakem chrudimští a vytvořili si několik příležitostí. Ani Mastík, ani Vodrážka a Vašulín však nenašli recept na domácího brankáře. Domácí své příležitosti nedokázali také zužitkovat a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou, se kterou byli spokojenější spíše domácí fotbalisté. Penaltový rozstřel o druhý bod zvládli lépe domácí, kteří zvítězili v poměru 4:2. Chrudimští tak přivezli z SK Zápy cenný bod za bezbrankovou remízu.