MFK Chrudim vs FK Loko Vltavín

21.4.2018 od 10:15 MS Za Vodojemem
0:1

SK Benátky nad Jizerou vs MFK Chrudim

29.4.2018 od 17:00 Benátky nad Jizerou
-:-

Zasloužená výhra nad Vltavínem

MFK Chrudim - Loko Vltavín 4:1 (2:1)

Branky: 16. Rybička, 33. Drahoš, 50. Rybička, 56. Rybička – 4. Císařovský

Karty: ŽK: 44. Langr (CHR), 53. Rybička (CHR), 59. Kopecký (CHR) - 37. Tichý (VLT), 66. Císařovský (VLT), 75. Uvíra (VLT), 76. Rada (VLT)

Rozhodčí: Draábek - Kvaček, Čechlovský

Diváci: 650

MFK Chrudim: Mrázek - Ptáček, Drahoš, Krčál, Mastík - Langr (C) (49. Vavrouš), Dostálek (89. Stránský), Kopecký (89. Zavřel), Vodrážka, Kesner (90. Tlapák) - Rybička (78. Vašulín)

Loko Vltavín: Koblenc – Růžička (73. Maione Carlo Maria), Hovorka (88. Hodas), Uvíra (C), Šípek (88. Novák) - Rada, Pozníček, Císařovský, TIchý (46. Macháč), Abena Biholong (88.Schindler) - Pejša

Zasloužená výhra nad Vltavínem

V dalším utkání ČFL, proti sobě nastoupila mužstva MFK Chrudim a Loko Vltavín. Domácí celek si v soutěži vede velice dobře a je na prvním místě s náskokem devíti bodů na právě druhý Vltavín. Zápas tedy předpovídá hodně vyrovnanou bitvu, ve které budou nejspíš rozhodovat jenom maličkosti, mírným favoritem přece jen ale budou domácí.  Hosté měli po začátku utkání možnost zahrávat standardní situaci. Po jejím rozehrání se míč dostal až do malého vápna, kde už byl připravený Císařovský, který z bezprostřední blízkosti zakončoval na vzdálenější tyč 0:1. Domácí gól nesrazil v 16. minutě se do první šance dostal Rybička a vyrovnal stav utkání na 1:1. Ve 24. minutě hostující Pejša mířil nad Mrázkovu svatyni. Ve 33. minutě si na centr Langra naskočil Drahoš a nechytatelnou hlavičkou otočil stav utkání na 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, ale dobře fungující obrana domácích je do nebezpečných akcí nepouštěla. Ve 42. minutě měli domácí možnost zahrávat přímý volný kop. Střela Kopeckého jen těsně minula pravou tyčku hostující branky. Poločas tak domácí vedli 2:1, když otáčeli nepříznivý výsledek ze čtvrté minuty. Druhý poločas začali chrudimští aktivněji a v 50. minutě po hrubce hostujícího kapitána Uvíry, který vyslal hlavou na vlastního brankáře chrudimského Rybičku, který si s nabídnutou šancí poradil a lobem zvýšil na 3:1. V 56. minutě přidal definitivu a svůj třetí gól v utkání znovu Rybička, když využil nahrávky a sám na brankáře upravil na 4:1 křižnou střelou. Hosté se snažili o korigování výsledku, ale domácí je do ničeho nepustili. Hosté pak už jen konec utkání dohráli. Domácí tak v důležitém utkání dokázali porazit druhý tým ČFL Loko Vltavín 4:1.