SK Polaban Nymburk: - MFK Chrudim 0:3 (0:1)

Branky: 30. Drahoš, 51. Langr, 70. (PK) Kopecký

Karty: 29. Franc (NYM) – 29. Kučera (CHR)

Rozhodčí: Urban - Babka, Matyš

Diváci: 185

SK Polaban Nymburk:: Přibyl – Vyskočil, Cáska (82. Hájek), Franc, Herčík - Chlapec (90. Houžvička), Kabyl (79. Daněk), Nepovím, Schulz (38. Novotný) - Svoboda, Kučaba (90. Dudek)

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík - Langr, Vodrážka, Kesner (72. Vavrouš), Kopecký, Dostálek (79. Stránský) - Kučera (75. Vašulín)

Souboj mužstev z opačných pólů tabulky vyzněl jednoznačně pro vedoucí tým ČFL a již pro podzimního vítěze soutěže MFK Chrudim. Domácí dokázali vzdorovat první půlhodinku. Hosté kombinovali a snažili se najít recept na soupeřovu defenzivu. Ve 30. minutě předvedli chrudimští kombinační akci na jejímž konci byl Drahoš, který dopravil míč do sítě za záda brankáře Přibyla 0:1. Gól chrudimské uklidnil a poločas tak na velmi těžkém terénu dotáhli do vítězného konce. Druhý poločas začali aktivně opět hosté. V 51. minutě se dostal ke střele kapitán chrudimských Langr a trefil přesně. Chrudimští vedli již o dva góly a nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí měli síly na zvrat. V 70. minutě měli po faulu v brankovém území domácích chrudimští možnost zahrávat pokutový kop. Ten s naprostým přehledem proměnil Kopecký a zvýšil tak na 0:3. Domácí posledních dvacet minut rezignovali a hosté v pohodě dokráčeli k poslednímu podzimnímu vítězství a zisku tří bodů. Chrudimští tak po podzimní části obsadili 1. místo v ČFL se ziskem 45 bodů a skóre 45:9.