FK Mladá Boleslav vs MFK Chrudim

12.8.2020 16:00 Mladá Boleslav
-:-

FK Letohrad vs MFK Chrudim

15.8.2020 od 17:00 Letohrad 1.kolo MOL Cup
-:-

Chrudim deklasovala rezervu pražské Slavie!

MFK Chrudim - SK Slavia Praha B 9:2 (4:1).

Branky:

Karty: 3 Mužík, 2 Havlena, 2 Vašulín, 1 Dostálek, 1 Surmaj

Rozhodčí:

Diváci: 0

MFK Chrudim: Mrázek – Hlavsa, Drahoš (46. Dostálek), Vencl, Trávníček – Mužík, Krištof, Sixta, Nikodém – Surmaj (46. Havlena) – Vašulín (43. Ujec).

SK Slavia Praha B: -

Chrudim deklasovala rezervu pražské Slavie!

Na vítězství proti třetiligovým Velvarům navázali chrudimští fotbalisté proti rezervě Slavie Praha. A pořádně stylově! Béčku v současnosti nejlepšího českého klubu nasázeli devět vstřelených branek a potvrdili, že jsou ve velké herní pohodě. Slavii porazili výsledkem 9:2.

Chrudimský hráčům se proti Slavii směrem dopředu velmi dařilo. Hattrickem se prezentoval Ladislav Mužík, po dvou trefách přidali Jan Havlena s Danielem Vašulínem, který opouštěl hřiště po zákroku loktem od soupeře předčasně. Poločasové vedení 4:1 ještě MFK zvýraznilo a před soustředěním si užilo vítězství o sedm branek.

Ohlas trenéra: 

Jaroslav Veselý (MFK Chrudim): „Zakončili jsme náročný kondiční týden, během kterého se nám nakumulovaly drobné šrámy. Rozhodli jsme se řadě hráčů dát před soustředěním volno. Zápas nám kazí zranění Vašulína, který dostal loktem do hlavy, ale věřím, že bude v pořádku. Výsledek je sympatický, ale vůči Slavii velmi krutý, rozhodla naše zkušenost a určitá naivita soupeře. Jsem spokojen s útočnou fází, naopak s defenzivní hrou panuje hrubá nespokojenost. Mohli jsme inkasovat třeba pět gólů, protože jsme soupeři nabídli na můj vkus až moc šancí. Nejsme na to pyšní, dostali jsme dva góly ze standardek, takže naše bolest stále trvá. Jedeme na soustředění, po kterém budeme zužovat kádr do finální podoby.“