FK Fotbal Třinec vs MFK Chrudim

26.5.2020 17:00 Rudolfa Labaje,Třinec
1:0

FK Viktoria Žižkov vs MFK Chrudim

30.5.2020 10:15 Seifertova, Praha 3
-:-

Chrudimský fotbalový klub spolupracuje s DDŠ Chrudim

V pátek 4. října se na umělé trávě Letního stadionu konal již sedmnáctý ročník Memoriálu Tomáše Šedého, stejně jako v předchozích letech se setkal se značným úspěchem.

Již posedmnácté se na tradičním fotbalovém turnaji sešly dětské domovy a základní školy z blízkého i dalekého okolí. Letos dorazila i mužstva z Prahy či Jiříkova. „Turnaj se hraje jako uctění památky bývalého klienta Tomáše Šedého, který před lety tragicky zahynul,“ představuje akci hlavní organizátor turnaje a vedoucí vychovatel chrudimského DDŠ Jaroslav Jedlička. „Letos se sešlo deset mužstev, která si to rozdala o putovní pohár. Chtěli bychom poděkovat za spolupráci místnímu MFK Chrudim, kteří nám umožnili, že jsme mohli turnaj odehrát,“ dodal.

A kdo že si ve fotbalovém turnaji vedl nejlépe? Zcela suverénně obsadila první místo základní škola z Chroustovic před Chrastí a Rosicemi.

Klub MFK Chrudim od letošní sezony navázal spolupráci s Dětským domovem se školou Chrudim, v rámci které věnoval místním dětem kompletní dvě sady dresů!

Chrudimský fotbalový klub spolupracuje s DDŠ Chrudim