FK Ústí nad Labem vs MFK Chrudim

18.10.2019 od 18:00 Ústí nad Labem
2:0

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

SO 26.10.19 od 10:15 MS Za Vodojemem, Chrudim
-:-

Chrudimský fotbalový klub spolupracuje s DDŠ Chrudim

V pátek 4. října se na umělé trávě Letního stadionu konal již sedmnáctý ročník Memoriálu Tomáše Šedého, stejně jako v předchozích letech se setkal se značným úspěchem.

Již posedmnácté se na tradičním fotbalovém turnaji sešly dětské domovy a základní školy z blízkého i dalekého okolí. Letos dorazila i mužstva z Prahy či Jiříkova. „Turnaj se hraje jako uctění památky bývalého klienta Tomáše Šedého, který před lety tragicky zahynul,“ představuje akci hlavní organizátor turnaje a vedoucí vychovatel chrudimského DDŠ Jaroslav Jedlička. „Letos se sešlo deset mužstev, která si to rozdala o putovní pohár. Chtěli bychom poděkovat za spolupráci místnímu MFK Chrudim, kteří nám umožnili, že jsme mohli turnaj odehrát,“ dodal.

A kdo že si ve fotbalovém turnaji vedl nejlépe? Zcela suverénně obsadila první místo základní škola z Chroustovic před Chrastí a Rosicemi.

Klub MFK Chrudim od letošní sezony navázal spolupráci s Dětským domovem se školou Chrudim, v rámci které věnoval místním dětem kompletní dvě sady dresů!

Chrudimský fotbalový klub spolupracuje s DDŠ Chrudim