FC Hradec Králové vs MFK Chrudim

21.4.2019 od 17:00 Všesportovní, Hradec Králové
3:1

MFK Chrudim vs FC Vysočina Jihlava

NE 28.4.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Další náročná zkouška čeká Chrudim ve Vlašimi

Fotbalisté MFK Chrudim po dalším domácím úspěchu míří pro bodový zisk opět na hřiště soupeře. Představí se totiž na hřišti ve Vlašimi, se kterou se utká o pověstných „šest bodů“. Utkání s Vlašimí startuje na hřišti soupeře v neděli 4.11.2018 ve 14:00.

Souboj jedenáctého se čtrnáctým týmem tabulky bude pro obě mužstva šancí odskočit od pozic znamenající sestup do České fotbalové ligy. V pozici favorita půjde do duelu domácí Vlašim, která v posledních čtyřech domácích zápasech neprohrála a dokázala doma porazit například Pardubice či Sokolov. V posledním utkání remizovala na hřišti Třince výsledkem 0:0.

„Zápas bude zajímavý už jen pro to, že se utkají dva týmy, které k sobě v tabulce mají blízko. Vlašim se určitě nebude nikam hnát a bude hrát více zezadu. Má mladý tým, takže pro nás to bude další náročné utkání,“ uvědomuje si útočník Chrudimi Jakub Šípek. Většinu branek střílí Chrudimští doma a právě na pomoc útočníků ve Vlašimi spoléhají. „Doma nás ženou výborní fanoušci, tudíž z nás možná dostanou o trochu více než venku. Věřím ale, že smůlu proti Vlašimi prolomíme a dáme nějakou branku, abychom mohli pomýšlet na body, které by pro nás byly nesmírně důležité.“

Další náročná zkouška čeká Chrudim ve Vlašimi