MFK Chrudim vs FK Baník Sokolov

9.11.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
1:0

SK Líšeň vs MFK Chrudim

SO 16.11.19 od 13:30 Líšeň
-:-

Daniel Vašulín prodloužil v Chrudimi o dvě sezony!

Devět dní před startem podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přinášíme další zajímavosti týkající se chrudimského kádru. Ač se o příchod žádné nové tváře nejedná, věříme, že jsme vám udělali radost. O další dvě sezony prodloužil smlouvu v chrudimském týmu útočník Daniel Vašulín!

Zpráva dne je jasná. Spekulace ohledně odchodu Daniela Vašulína z chrudimského týmu mají nyní jasné rozuzlení – nadějný forvard zůstává v organizaci MFK Chrudim! S vedením našeho klubu prodloužil smlouvu o další dvě sezony. „Jsme nesmírně rádi, že se rozhodl zůstat a nadále působit u nás. Myslím si, že zde dostane více příležitostí a hlavně bude mezi spoluhráči, které dobře zná a na hřišti si s nimi rozumí,“ komentoval rozhodnutí vysokého útočníka předseda klubu Tomáš Linhart.

To není vše, co se v sídle chrudimského klubu událo. Přípravy na nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY finišují, stejně jako tvorba mančaftu trenéra Veselého. Po utkání proti Živanicím bylo rozhodnuto, že na zkoušce neuspěl ani jeden ze zahraničních akvizic – v mužstvu tak Moustafa a Rodan Banzuzi v podzimní části k vidění nebudou.

Ostatní změny jsou spíše formálního charakteru a týkají se hráčů, které velmi dobře znáte. Útočník Petr Rybička chodil do Chrudimi v předchozích sezonách z týmu Zbrojovky Brno jen na hostování, oba celky se nyní dohodly na přestupu hráče zpět na východ Čech. Od nového ročníku tedy bude hráč s třináctkou na zádech znovu našim fotbalistou.

V následujícím ročníku za Vodojemem uvidíme i další známé tváře. Z Hradce Králové bylo prodlouženo hostování Jaroslavu Hlavsovi, stejně jako Davidu Sixtovi z týmu Slovanu Liberec. Situace ohledně záložníka Tomáše Froňka je stále v řešení.

Daniel Vašulín prodloužil v Chrudimi o dvě sezony!