SK Líšeň vs MFK Chrudim

16.11.2019 od 13:30 Brno - Líšeň
2:0

MFK Chrudim vs FK Varnsdorf

SO 7.3.20 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Dostálek velí: Body z venku potvrdit doma

Doma (zatím) za nula, ze hřišť soupeřů čtyři body z šesti. Danou statistiku se Chrudimští pokusí změnit v zítřejším domácím souboji proti Třinci. 

Pomoci k reparátu za nevydařený duel s Líšní má i záložník Tomáš Dostálek. V mladém výběru již zkušený hráč si svými výkony vysloužil základní sestavu, k dobrému hernímu projevu přidal konečně i branku. V souboji s Varnsdorfem ve skluzu dopravil míč do sítě, trefil se po sedmadvaceti zápasovém půstu. „Byla to velká úleva. Kluci snad ani nevěděli, že to byl můj první gól v Chrudimi ve druhé lize,“ pousmál se krajní záložník. „Škoda jen, že branka nebyla tříbodová,“ dodal.

Ve Varnsdorfu uhrála Chrudim bod za remízu 3:3, vítězství nebylo daleko. Po výhře ve Vítkovicích zatím Chrudim, oproti loňskému ročníku, hrozí především venku. „Nyní je naším úkolem potvrdit dobré výsledky z venkovních hřišť a uspět za tři body i před vlastními fanoušky,“ vyzývá Dostálek.

Nic lehkého ale Chrudim nečeká, proti Třinci v loňském ročníku neuhrála ani bod. Soupeř z města oceli navíc zažívá kvalitní vstup do soutěže, „Je to dobře organizované mužstvo s vysokými obránci a rychlým přechodem do útoku,“ vyzdvihuje kvalitu soupeře. Přesto ale svým spoluhráčům věří: „Minimálně o gól budeme šťastnější tentokrát my.“

Souboj Chrudimi s Třincem startuje Za Vodojemem zítra v 10:15 dopoledne.

Dostálek velí: Body z venku potvrdit doma