MFK Chrudim vs FC Vysočina Jihlava

22.9.2020 16:30 Chrudim
1:2

FK Ústí nad Labem vs MFK Chrudim

26.9.2020 18:00 Ústí nad Labem
-:-

Fantazie se Žižkovem

MFK Chrudim - FK Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)

Branky: Holý 2 x

Karty:

Rozhodčí: Novotný

Diváci: 35

MFK Chrudim: Korunka, Sedlák, Kosina, Maruna, Reinberg, Šebek, Holý, Novotný, Kaiser, Pilař (Vašek, Vaníček, Sloup, Lang)

FK Viktoria Žižkov:

Fantazie se Žižkovem

V rámci volna jsme nezaháleli a pozvali jsme si na odvetu Viktorku Žižkov, se kterou jsme se v Praze utkali zkraje přípravy. Tehdy se hrálo spíše jen na jednu branku a to bohužel na naší, výkonnostní rozdíl byl více než zjevný a odvezli jsme si ještě milosrdnou porážku 4:0. . Na dnešní odvetné utkání nám ještě k tomu vypadl ze hry kapitán Tobiáš Gerhart, proto jsme byli velice zvědaví, jaký obraz hry dnes uvidíme.

Prvních 40´ zápasu se hrálo celkem vyrovnané utkání s vyšším držení míče hráčů hostí. My jsme ale hráli perfektně v přechodu. Předvedli jsme několik rychlých kombinací, ale opět nám scházelo kvalitnější provedení v posledních 30 metrech hřiště. Po výměně stran jsme chtěli Viktorku více a rychleji dostupovat, ale 20´ hrála prakticky jen ona. Dění na hřišti se začalo měnit po vytažení Míši Holého do útoku. Měli jsme "nahoře" dva nejlepší hráče v tomto utkání, proto jsme doufali, že tam spolu něco vymyslí a vyplatilo se. Spolupráce Pilky a Holase nám vyšla na jedničku. V utkání jsme se zvedli, začali jsme být nebezpeční a po dvou brankách "Holase" jsme zápas dovedli do vítězného konce. Kluci si šáhli opravdu na dno svých mladých sil a soupeře jsme takříkajíc přetlačili. Herní kvalitu zatím nemáme takovou jako uplynulí tři soupeři, proto se musíme v každém zápase opřít o jednoduché, za to nesmírně účelné zásady, které nám zaplať pán bůh vychází. Jak jsem psal v minulém utkání tak dnes se to potvrdilo. Kluci se zvedají a začíná to být již opravdu vidět. Jen tak dále :-)