SO 21.9.19 od 10:15 MS Za Vodojemem, Chrudim

Rozhodčí:

Diváci: 0

MFK Chrudim:

FC Vysočina Jihlava:

Soupeře jsme překvapili aktivitou, a po dobře zahraném rohovém kopu Bašek skóroval. Poté byly i další možnosti na zvýšení vedení. Postupem času došlo na vynucená střídání dvou obránců a soupeř toto potrestal slepenými brankami v závěru poločasu a otočil na 2:1. Do druhé půle bylo nutné vystřídat další hráče a hra ztratila kvalitu. Jihlava přidala další dvě branky, ale naši hráči dokázali ještě utkání zkorigovat na rozdíl jedné branky. Nejprve se krásně trefil z trestného kopu Holub a vzápětí Málek z pokutového kopu. To považuji za pozitivní, stejně jako solidní hru v prvním poločase a dobře zahrávané standardní situace. Starosti nám dělá neuspokojivý zdravotní stav některých hráčů týden před mistrovskou sezónou.