15.8.2020 od 17:00 Letohrad 1.kolo MOL Cup

Gól Petra Rybičky byl na Sokolov málo, Baník kontroval třemi góly

MFK Chrudim - FK Baník Sokolov 1:3 (1:2).

Branky: 14. Rybička – 25. Manzia, 40. Hasil, 88. Ruml.

Rozhodčí:

Diváci: 0

MFK Chrudim: Zíma – Trávníček (46. Hlavsa), Krištof, Vencl (46. Krčál), Sulík – Kesner, Sixta (46. Havlena) – Mužík, Rybička, Dostálek – Vašulín (46. Ujec).

FK Baník Sokolov: Šiman – Krátký, Hasil, Tkadlec, Vondra – Vávra, Kopřiva, Skopec, Kovář – Yu, Manzia

Druholigoví fotbalisté MFK Chrudim zaznamenali v přípravě druhou porážku. Po Liberci nyní nestačili na Baník Sokolov, se kterým ve Velvarech prohráli výsledkem 1:3. Jedinou branku vstřelil útočník Petr Rybička.

Ohlas trenéra:

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): „Hrálo se na hřišti menších rozměrů, což nahrálo tomu, že byl k vidění velmi agresivní a důrazný, leč férový fotbal. První třicet minut jsme měli velmi dobrých, vytvořili jsme si tlak, poté jsme však po individuální akce z ojedinělé šance soupeře inkasovali vyrovnávací trefu. Ještě do půle jsme po další chybě jednotlivce dostali druhý gól a to s námi zřejmě otřáslo. Jak jsme první půli byli herně výrazně lepší a nebezpečnější, po pauze to bylo zcela v opačném gardu. Kazili jsme jednoduché nahrávky, hráli komplikovaně a soupeř nás dokázal dostávat pod tlak. V závěru jsme si sice příležitosti vytvořili, ale vyrovnat nedokázali. Obrazu hry by zřejmě slušela remíza. Ač je do startu jara ještě dost času, chyb, které jsme udělali, je potřeba se vyvarovat.“