TJ Jiskra Ústí nad Orlicí vs MFK Chrudim

9.2.2019 od 11:00 UMT - Ústí nad Orlicí
1:3

FK Baník Sokolov vs MFK Chrudim

23.2.2019 od 13:00 Blšany - přírodní tráva
-:-

Halový turnaj Chrudim


27.1.2019, nastoupil tým U7 MFK Chrudim s úplně jiným elánem než minulý týden. Musím říct, že dnes mi připadaly všechny zápasy našeho týmu, tak nějak ospalé, jako kdyby sledovali včerejší díl Harryho Pottera až do půlnoci.
I když v prvním zápase kluci remízovali za stavu 3:3 s týmem Hradec Králové a potom vyhráli nad týmy Sokol Újezd 2:1 a s Pardubicemi 4:3, vypadalo to, že se jim nechce běhat.
Do semifinále nakonec postoupili a hráli s týmem Ostrá, ale tento tým dal do zápasu s námi vše a díky své vytrvalosti a houževnatosti nás udolali a scóre skončilo 5:2 pro hostující tým. 
V konečnému souboji o 3. a 4. místo se naši utkali s týmem Hradce Králové.Tento zápas byl jako obvykle napínavý do poslední vteřiny. Náš tým se probudil a rozběhal se. V základním čase skončil 2:2 a při prodloužení zápasu o 5 minut a za hlubokého burácení publika dali rozhodující gól.
V celém turnaji tedy náš tým vybojoval 3. místo. Umístění je to krásné, ale do příštího turnaje by kluci, i fanoušci, měli nastoupit s větším elánem.
I tak si za dnešní nemalé úsilí zaslouží poděkování hráči Tomáš Hovorka, Matěj Drotár, Matyáš Petrák, David Nevečeřal, Bohouš Dubský, Tomáš Kepka, Šimon Ondráček, Michal Buznea i Adam Isamene.

Děkuji fotbalistům,rodičům za spolupráci s pořadatelem turnaje a manželům Kepkovým za výstižný článek k dnešnímu turnaji.
Za tým trenéru Tomáš Hovorka

Halový turnaj Chrudim