1.SK Prostějov vs MFK Chrudim

18.5.2019 od 15:00 Prostějov
0:0

MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
-:-

Halový turnaj Heřmanův Městec - 2.3.2019

O víkendu jsme se zúčastnili posledního halového turnaje v Heřmanově Městci. Na turnaj bylo celkem přihlášeno 10 týmu, které byli rozděleni do dvou skupin. My jsme měli ve skupině Hlinsko, Vysokou nad Labem, Nemošice a Choceň.

Prvním soupeřem byli kluci z Hlinska,kteří nás v posledním vzájemném zápase jednozančně přehráli. Naši kluci podali výborný výkon, kdy za celý zápas Hlinsko téměř k ničemu nepustili a sami si vytvořili několik slibných šancí, které bohužel nedokázali proměnit v gól, a tak zápas skončil bezbrankvou remízou. Bohužel střelecká "bída" se nás držela i v dalších dvou zápasech s Nemošicemi (1:5) a Vysokou nad Labem (0:3), kdy kluci určitě nebyli horší, jak by se zdálo podle výsledku, ale prostě to tam nepadalo. Poslední zápas ve skupině s Chocní skončil remízou 2:2 a tak jsem ve skupině skončili na 4. místě.

V posledním zápase o umístění (7-8 místo) jsme se utkali s Holicemi. V tomto zápase podali kluci nejlepší výkon, který byl doplněn konečně i brankami z naší strany. Zápas jsme vyhráli 4:2 a nakonec skončili na sedmém místě.

Klukům děkujeme za podané výkony, rodičům za fandění a těšíme se na další (mezinárodní) turnaj, který se koná již na trávě 31.3.2019 ve Vykáni.

Trenéři Petr a Lukáš.

Halový turnaj Heřmanův Městec - 2.3.2019