MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
1:2

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání
-:-

INFORMACE pro RODIČE a HRÁČE

1) jelikož nás čeká poslední trénink před ukončením podzimní části sezóny (o víkendu již bude VOLNO), rád bych Vám poděkoval za dosavadní spolupráci, která byla opravdu na velmi dobré úrovni.
 
2) Co se týče hodnocení podzimní části, tak můžeme být vcelku spokojeni, ovšem myslím, že chlapci mají stále dost velké rezervy a je třeba na nich stále pracovat. Jedno mínus jsem a to je menší počet přípravných utkání, než jsem si dali za cíl, budu se v jarní části snažit více.
 
3) Zimní přípravu odstartujeme v pondělí 14.1.2018 v 16:00 na Letním stadionu. Prosím, aby chlapci stále nosili tenisky + karimatku. Stále budeme držet režim PO + ST+CT+víkendové přípravné utkání. Seznam přípravných uktání pomalu finalizuji, jakmile budu mít kompletní zašlu Vám jej.
 
4) zinmí soustředění proběhne středa - neděle13. - 17. 2. 2019 v Ústí nad Orlicí (stejně jako minulý rok) Cena se bude opět pohybovat okolo 3500,-- podrobné info během ledna. 
 
5) V létě jsem pro chlace znovu přihlásil turnaj v Třebíči, který je velmi dobře obsazen v termínu 14. - 16.6.2019.  
 
 
6) Co se týče zimního posezení, zatím jsem vždy pořádal pouze to letní. Rád bych u toho i zůstal, ne že bych Vás i kluky rád neviděl, ale vzhledem k velké časové vytíženosti hlavně o víkendech (rekonstrukce domu) musím teď věnovat svůj čas jinde. Děkuji za pochopení. V létě to bude o to větší (zejména pro chlapce)
  

INFORMACE pro RODIČE a HRÁČE