FK Fotbal Třinec vs MFK Chrudim

26.5.2020 17:00 Rudolfa Labaje,Třinec
1:0

FK Viktoria Žižkov vs MFK Chrudim

30.5.2020 10:15 Seifertova, Praha 3
-:-

Jdeme do finále! Předposlední domácí mač přinese bitvu s Vlašimí již od 10:00

Není se na co šetřit. Nováček z Chrudimi pomalu dokončuje svoji premiérovou sezonu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, kde se bude muset snažit o to, aby se vyhnul sestupovým pozicím. Přiblížit k záchraně se může před televizními kamerami proti týmu z Vlašimi. Pozor, začátek zápasu je kvůli televiznímu přenosu přizpůsoben na 10:00!

Chrudimští fotbalisté budou chtít navázat na středeční výkon proti Českým Budějovicím. Ještě půl hodinu před koncem vedli, nakonec ale nápor favorizovaného soupeře neustáli a padli výsledkem 1:3. „Předvedli jsme kvalitní výkon, kompaktní dozadu. Škoda, že jsme na začátku druhé půle neproměnili velkou šanci, mohlo to dopadnout jinak,“ ohlédl se za utkání Milan Ujec, který má s českobudějovickým Dynamem provázanou minulost. Právě Budějovičtí si výhrou nad Chrudimí pojistili postup do nejvyšší soutěže. „Na atmosféře to bylo znát, přišli lidi, vše bylo skvěle připravenou. Přeju jim to, za jaro si postup stoprocentně zaslouží,“ dodal.

Chrudimští se nyní musí soustředit na boj o záchranu, situace se po výhře Táborska a Žižkova znovu trochu zkomplikovala. „Nejvíc se na nás bude tlačit Táborsko, nejtěžší los má naopak Znojmo. My uděláme vše pro to, aby se druhá liga zde udržela,“ má jasno Ujec. První z posledních tří kol přinese souboj s Vlašimí, která má již vše jisté. Přesto se útočník Chrudimi nebojí označit zápas jako klíčový: „Každý duel je nyní klíčový. Nemůžeme se ohlížet, potřebujeme za každou cenu bojovat. Zatím máme vše ve svých rukou,“ přikyvuje.

Duel Chrudimi s Vlašimí bude v přímém přenosu vysílat kanál ČT Sport, úvodní výkop je naplánován na 10:00!

Jdeme do finále! Předposlední domácí mač přinese bitvu s Vlašimí již od 10:00