MFK Vítkovice vs MFK Chrudim

19.7.2019 od 17:00 MS Ostrava-Vítkovice, Závodní
0:1

MFK Chrudim vs SK Líšeň

27.7.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Martin Sulík: V poháru bych si přál Slavii

Jednou ze sedmi posil před startem nového ročníku byl i záložník Martin Sulík, který přišel do Chrudimi z třetiligových Štěchovic. Novic v chrudimském kádru si během reprezentační pauzy odpočinul a je připraven z nového postu pravého beka potrápit dalšího domácího soupeře – Varnsdorf!

Martine, jaká byla náplň reprezentační přestávky v Chrudimi?

Přes víkend jsme měli volno, jinak jsme velmi kvalitně potrénovali. Bylo toho dost, dokonce jsme absolvovali dvoufázový trénink, takže jsme si docela mákli. Každopádně reprezentační pauza byla fajn už kvůli volnému víkendu.

Není to škoda, že pauza přišla právě po vítězném zápase s Táborskem?

My jsme pořád velmi nabuzení. Pauza nám jen prospěla, odpočinuli jsme si a nyní jsme připraveni vyrazit na Varnsdorf!

V posledních zápasech jste hrál na pravé beku, což pro vás jako záložníka byla novinka. Jak vám daný post sedí?

Hrál jsem tam poprvé, mám za sebou již dva zápasy, jeden v poháru a jeden v lize. Je to podobné jako záložník, zase tak velký rozdíl nevidím. Úplně to není můj post, protože je to více o zodpovědnosti. Hráče si dokážu pohlídat, největší problém mi dělá držet linii s hráči. Stále mě to táhne víc dopředu.

Dalším domácím soupeřem bude Varnsdorf. Dá se něco odnést z přípravného zápasu, který jste proti sobě před sezonou odehráli?

Určitě. Každopádně nevím, jestli byli v plné sestavě či zkoušeli nové hráče jako my. Nicméně pár hráčů znám a říkají, že mají velkou fazonu. My ale budeme připraveni. Teď přes pauzu sice prohráli 0:4, myslím si ale, že u nás budou hrát hlavně disciplinovaně zezadu.

V pátek se bude konat los poháru. Koho si přál Martin Sulík?

Vyloženě nemám tým, který bych si přál. Když jsem začínal v Česku, tak jsem přišel do Slavie, takže by se mi líbilo zahrát si proti ní.

Martin Sulík: V poháru bych si přál Slavii