SO 26.10.19 od 10:15 MS Za Vodojemem, Chrudim

Mládežnický zpravodaj 11. díl: Ve znamení odložených zápasů

Tým U-19:

MFK Chrudim – FK Ústí nad Labem 2:1 (0:1)

Branky: Pilný, Bašek

Opět se ukázalo, že jsme mančaft extrémů. Před týdnem v Hradci Králové hráči přistoupili k utkání laxně a nezodpovědně. Tentokrát to bylo opačně, hráči se až přehnaně namotivovali, což vedlo k abnormální nervozitě až svázanosti a hra podle toho vypadala. Soupeř nás pohybem a rychlou kombinací přehrával a nebýt výborného výkonu brankáře Adámka, tak by utkání rozhodl již v prvním poločase. Naštěstí byl výsledek poločasu přijatelný 0:1. Po zklidnění o poločasové přestávce přišel na hřiště zcela jiný tým. Výrazně jsme zvedli pohyb, agresivitu i nabídku na míč. Karta se otočila a začaly se rodit naše šance. Vše vyvrcholilo horrorovým závěrem. Nejprve v 83‘ krásně trefil Pilný a tečku tomu dal v 90‘ Bašek, který zúročil nabídku Holečka. Za druhý poločas velká pochvala pro hráče. Cením si i toho, že jsme se vyrovnali s personálními problémy v obraně.

Tým U-17:

MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem 5:2 (0:1)

Branky: Látal 2 ( Musílek, Vaško ), Vaško 2 ( Látal ), Špičák ( Gregovský )

V úvodu utkání tahali za delší konec hosté a taky se zaslouženě ujali vedení. V průběhu poločasu se ale hra vyrovnala a vytvořili jsme si několik šancí ( Látal, Klesal, Tuček, Musílek ), ale nedokázali jsme je proměnit, stejně jako hosté. Po změně stran tento stav pokračoval, hosté svoje vedení dokázali navýšit, ale vzápětí přišlo snížení, zlepšení naší hry, nebezpečnosti v útočné fázi a kvality v koncovce, což nakonec vedlo k zaslouženému vítězství v zajímavém utkání z obou stran.

HRÁČI U-15:

Vyzvali po zrušeném zápase s MFK Trutnov naše U14

MFK Chrudim U15 – MFK Chrudim U14

Hodnocení: Zrušené sobotní utkání jsme si vynahradili náhradním zápasem s kamarády z U14. V "anglickém" počasí jsme nastoupili se stejnými cíly, jako kdyby jsme hráli s Trutnovem. Hráči k utkání přistoupili koncetrovaně, zodpovědně a klukům z mladšího ročníku toho opravdu moc nedovolili. S výkonem tentokrát můžeme být velice spokojení a o 3 mistrovské body se pokusíme v příštím domácím utkání proti celku FK Náchod.

MFK - Polička 12:1, MFK - Moravská Třebová 8:1, MFK - Letohrad 8:2

Hodnocení: V neděli  6.10.2019  jsme  5. kolo krajského přeboru hráli v Pardubicích .

Střetli jsme se s týmy z Letohradu, Moravské Třebové a Poličky.

Všechna utkání jsme vyhráli!

Hráči U-9: Hodnocení KP přípravek 6.10.2019 Letohrad

Chrudim - Polička 4:2, Chrudim - Letohrad 4:2, Chrudim - Mor. Třebová/Ústí n. Orlicí 8:1

Hráči U-8: Hodnocení KP přípravek 6.10.2019 Letohrad

Chrudim - Polička 3:1, Chrudim - Letohrad 5:2, Chrudim - Moravská Třebová 7:6

Dne 6.10.2019 jsme odehráli 5. kolo KP v Letohradu. Utkali jsme se s týmy z Poličky, Moravské Třebové a Letohradu.
Počasí bylo od rána mrazivé, ale kluky to nezastavilo. Opět jsme domů přivezli 3 výhry. S týmem z Moravské Třebové jsme odehráli velice vyrovnaný zápas, byl to kvalitní soupeř.
Dali nám hodně zabrat, ale nakonec jsme je přestříleli a vyhráli 7:6.