MFK Chrudim U13 - FC Chotěboř 3:0 (1:0/1:0/1:0)

Rozhodčí: Michal Slavík

Diváci: 30

MFK Chrudim U13: Chalupník / Sokol - Uchytil, Bleha, Macháček - Nekovář, Rešetár, Tichý, Hromek, Tůma, Vrzáček, Dvořáček, - Ledvina, Kohout, Stehno

FC Chotěboř:

V neděli jsme hostili celek Chotěboře, se kterým jsme sehráli 3 x 30minut. Hrali jsme systémem 8 + 1 od vápna k vápnu, který nám slouží jako příprava na hru na velkém hřišti. Utkání jsme začali náporem, který vyústil ve vedoucí branku Lukáše Kohouta. V průběhu první třetiny jsme odehráli většinu času na polovině soupeře a pouze pomalé řešení finální fáze nás připřavilo o vyšší vedení. Ve druhé třetině jsme se sále snažili o rychlou hru s celoplošným napadáním soupeře. V 50 minutě po rychlé akci zvýšil na 2:0 Lukáš Hromek. Ve třetí třetině utkání již byla vidět na obou týmech únava a přibývalo nepřesností na obou stranách. Brankový účet završil na 3:0 svým druhým gólem Lukáš hromek a stanovil tak konečný výsledek. Všechny zúčastněné hráče chválím za přístup a nasazení. Kondičně bylo utkání velmi náročné, ale doufám, že nám pomůže pro rychlejší adaptaci na velké hřiště.