MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
1:2

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání
-:-

Nepodařená derniéra

MFK Chrudim B - FK Česká Třebová 0:2 (0:0)

Branky: 63 a 79 min Novotný

Karty: 2:2 (Žalud, Holeček V. - Grepl, Gregor)

Rozhodčí: Mach, Kudyn, Trnka, DS Šimek

Diváci: 80

MFK Chrudim B: Gregovský, Jindrák (75 Rejfek), Zikmunda, Holeček F., Stránský, Tlapák, Kopecký D. (68 Havránek), Žalud, Shejbal (16 Linhart), Zrůst, Holeček V. (50 Friček)

FK Česká Třebová: Bárta, Klumpar, Krystl, Gregor, Kubásek, Ezr (84 Stolín), Müller (88 Pachl), Sejkora, Rataj, Grepl, Novotný (90 Plačko)

Nepodařená derniéra

V posledním utkání podzimní části jsme na domácím hřišti nedokázali navázat na předchozí kola a po špatném výkonu jsme s Českou Třebovou prohráli 0:2. Utkání samotné moc krásy nepobralo a podle vypracovaných příležitostí na zmrzlém terénu směřovalo spíše do penaltového rozstřelu, ale přece jen mírně aktivnější hosté dokázali potrestat dvě naše velmi laciné hrubky v rozehrávce a odvézt si tak tři body. My jsme neprokázali dostatečnou kvalitu jak týmovou, tak individuální, vůbec jsme se až na světlé vyjímky nedostali do naší hry a trochu si tak znehodnotili závěr podzimu, což je škoda. Celkové hodnocení této poloviny sezóny a plány do zimní přípravy nabídneme v samostatném článku během prosince.