MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
1:2

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání
-:-

Opět proti lídrovi. Chrudimští míří do Jihlavy

Po dvou vítězných zápasech s Mladou Boleslaví a Jihlavou čeká chrudimské fotbalisty další náročný oříšek. Zamíří totiž na hřiště Vysočiny Jihlava, kde se budou prát o další bodový zisk do tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. 

Chrudim se zvedá. Nováček druhé nejvyšší soutěže dokázal o minulém víkendu doslova šokovat tým z Hradce Králové a ve východočeském derby zvítězil výsledkem 1:0 po gólu střídajícího žolíka Tomáše Froňka. Tříbodový zisk ho sice v tabulce ze třináctého místa neposunul, dodal mu ale potřebný klid a navýšil odstup od sestupových pozic. Jihlavští jsou naprosto v jiném rozpoložení. Po suverénním vstupu do soutěže již také dvakrát klopýli, to nic nemění na tom, že se dríž na čele celé druhé ligy. Naposledy dokázala Jihlava otočit zápas s Třincem a na první místě se nyní vyhřívá se ziskem dvaceti bodů. Chrudimští mají přesně o polovinu méně.

Souboj mezi FC Vysočina Jihlava MFK Chrudim startuje v pátek 5.10.2018 úderem 18. hodiny! Duel lze sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com!

Opět proti lídrovi. Chrudimští míří do Jihlavy