22.2.2020 od 12:00 Mikulovice, U Hřiště 137

Po vyrovnaném utkání s Ml. Boleslaví bez bodu

FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim 4:2 (2:1)

Rozhodčí:

Diváci: 30

FK Mladá Boleslav:

MFK Chrudim: M. Zavřel (B), M. Spálenský, P. Jonáš, S. Gaži, D. Bažout, A. Kumpán (K), L. Kohout, M. Nesládek, F. Holčapek, T. Poborský, V. Malý, Š. Horký, M. Koblížek, J. Mrázek

Na začátku utkání nám 20 minut trvalo, než jsme se přizpůsobili a vyrovnali tempu i nasazení soupeře, potom jsme již byli rovnocenným soupeřem. Ze stavu 2:0 pro Bolku jsme nadvakrát vyrovnali, jelikož nám první vyrovnávací gól rozhodčí neuznal pro údajný ofsajd. Šance byly na obou stranách a kdokoliv mohl vyhrát. V některých částech zápasu jsme dokonce soupeře zatlačili a ten pod tlakem balony pouze odkopával.

Nakonec se fotbalové štěstí přiklonilo v 85. minutě na stranu soupeře a při závěrečné hře vabank jsme v 90. minutě inkasovali gól na 4:2. Kluky musíme jednoznačně pochválit za nasazení a předvedenou hru s těžkým soupeřem. Když zapracujeme ještě na lepším proměňování našich mnoha šancí, můžeme hrát opravdu s kýmkoliv.