SO 21.9.19 od 10:15 MS Za Vodojemem, Chrudim

MFK Chrudim - FK Tatran Kadaň - mladší dorost 4:5 (1:3)

Rozhodčí: Pokorný

Diváci: 27

MFK Chrudim: Kerbler, Sedlák, Kosina, Maruna, Vaníček, Lang, Šafránek, Gerhart, Kaiser, Wirkner, Sloup, Hromek, Růžička

FK Tatran Kadaň - mladší dorost:

Začátek zápasu se nám vydařil, kdy se po akci Gerharta prosadil Lang. O chvilku později jsme se nedohodli po dlouhém nákopu soupeře a soupeř lacino vyrovnal. Samotná hra z naší strany nebyla špatná, soupeře jsme místy přehrávali, ale chybělo nám lepší vyhodnocení situací v poslední třetině hřiště a vhodnější pohyb ostatních spoluhráčů. Po rychlé přestávce na pití, jsme bohužel rychle inkasovali, aby vzápětí soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. Do konce poločasu jsme úplně vypnuli, přestali běhat a soupeř měl hru pod kontrolou. V kabině proto musela padnout i nějaká ostřejší slova, abychom se zase honem rychle probrali a začali běhat. Kluci si to vzali k srdci a ikdyž jsme ještě jednou obdrželi branku, hra byla již podstatně lepší než v posledních 20´ prvního poločasu. Soupeř šel v 55´ po zákeřném faulu na Radka Šafránka do 10-ti a to byla voda na mlýn pro nás. Vycítili jsme šanci a ještě více jsme zapli a začali se také prosazovat v pokutovém území. Skóre nakonec skončilo 4:5 pro hosty, ale důležité je, že jsme si dokázali, že i proti o 1 - 3 roky staršímu soupeři se nemusíme bát jejich fyzické převahy a svou šikoností je můžeme přehrát. Chlapci ukázali velkou morální sílu a to je kolikrát více než jejich samotná technická vybavenost. Po náročném soustředění a dnešním zápase musíme rychle zmobilizovat síly a připravit se na sobotní utkání na Žižkově. Věcí, na kterých musíme pracovat je ještě opravdu mnoho.