FK Fotbal Třinec vs MFK Chrudim

26.5.2020 17:00 Rudolfa Labaje,Třinec
1:0

FK Viktoria Žižkov vs MFK Chrudim

30.5.2020 10:15 Seifertova, Praha 3
-:-

Přípravný duel s Pardubicemi vítěze nepoznal

FK Pardubice - MFK Chrudim 1:1 (1:0).

Branky: 32. Toml – 55. Vašulín

Karty:

Rozhodčí: Drábek – Vodrážka, Zita

Diváci: 0

FK Pardubice: Letáček – Surzyn, Šejvl, Toml, Sláma – Tischler – Zifčák, Solil, Hlavatý, Ewerton – Černý. Střídali: Boháč – Selnar, Lee, Čihák, Cadu, Šplíchal, Pfeifer.

MFK Chrudim: 1. pol.: Mrázek – Hlavsa, Drahoš, Krčál, Trávníček – Sulík, Kesner, Sixta, Nikodem – Ujec, Rybička. 2. pol.: Zíma – Řezníček, Vencl, Fofana, Hlavsa (60. Javůrek) – Krištof – Mužík, Havlena, Dostálek – Vašulín.

Přípravný duel s Pardubicemi vítěze nepoznal

Chrudimští fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání, v rámci přípravného derby dokázali v pardubickém Dolíčku vzdorovat lídrovi tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před zavřeným stadionem na vedoucí branku soupeře Chrudim odpověděla po pauze, kdy přesný centr Mužíka uklidil razantní střelou do sítě Daniel Vašulín.

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): „Byl to pro nás druhý přípravný zápas po pauze a bylo to zase o chlup lepší než proti Bohemians. Soupeř má jednoznačně velkou kvalitu a mě tím pádem těší, že jsme dokázali vzdorovat. Výsledek je v této fázi druhořadý, těší mě, že jsme byli vyrovnanými soupeři. Obě mužstva měla několik šancí, duel účel splnil. Je to ale stále syrové, chybí tomu herní jistota s míčem a lepší finální řešení. Jsem rád, že se to však zápas od zápasu zlepšuje. Ještě sehrajeme jedno utkání s Líšní a uvidíme, jak jsme připraveni.“