MFK Vítkovice vs MFK Chrudim

19.7.2019 od 17:00 MS Ostrava-Vítkovice, Závodní
0:1

MFK Chrudim vs SK Líšeň

27.7.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
-:-

Pro ligové body míříme do Tábora

Nevydařený zápas proti Sokolovu musí být rychle zapomout, chrudimští si spravili chuť pohárovým postupem a nyní jsou připraveni se porvat na hřišti FC MAS Táborsko! Souboj patnáctého s dvanáctým týmem tabulky startuje v jihočeském Táboře v neděli 2.9.2018 od 17 hodin!

Chrudimští fotbalisté mají s týmem Táborska v letošním ročníku již zkušenosti. Na přípravném turnaji v Počátkách ho v semifinále výsledkově přejeli jednoznačným způsobem, když mu uštědřili nepříjemnou porážku v poměru 4:1. Ani v lize se zatím Táborsku nedaří podle představ. Jediné vítězství přišlo na domácí půdě proti Vítkovicím, ke třem porážkám přidali Jihočeši ještě dvě remízy s Vlašimí a Třincem. V neděli odpoledne se na jejich hřišti bude hrát o nesmírně důležité body.

Ve středečním zápase MOL Cupu Chrudimští otočili zápas v Brozanech a po vítězství 2:1 postoupili dále. Právě tato výhra by jim měla po psychické stránce hodně přidat. „Bude to vyrovnaný zápas, ve kterém nebude chybět nasazení. Hraje se o velmi důležité body!“a věřím, že si ji přeneseme i do zápasu s Táborskem,“ doufá jednička chrudimského mužstva Lukáš Mrázek, který v pohárovém zápase na hřišti třetiligového mužstva sledoval utkání pouze z lavičky a přenechal místo Simonu Zímovi.

Na hřišti Táborska očekává chrudimský brankář velmi náročný duel, který však Chrudimští potřebují zvládnout: „Bude to vyrovnaný zápas, ve kterém nebude chybět nasazení. Hraje se o velmi důležité body!“

Pro ligové body míříme do Tábora