25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
-:-

Remíza po zlepšeném výkonu ve druhém poločase

FC Háje Jižní Město - MFK Chrudim   1 : 1 ( 0 : 0 )

V sobotu 23.3. jsme zavítali do Prahy změřit síly v přípravném zápase s týmem FC Háje, účastníkem divize B U14.

Začátek poločasu nám vůbec nevyšel (až na dva náznaky úniku Pilaře, s nimiž si domácí stopeři poradili). Soupeř se lépe pohyboval, kombinoval a po jedné ze svých akcí nastřelil dokonce tyč. Naše hra v této fázi utkání byla neurovnaná, nedokázali jsme podržet míč a výsledkem bylo jen pouhé neadresné nakopávání dopředu. Ke konci poločasu se nám však podařilo pár akcí po stranách a hra se začala vyrovnávat. Nicméně poločas skončil za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a navázali tak na zlepšený výkon z konce poločasu prvního. Najednou se nám začalo dařit kombinačně, dostávali jsme se i do zakončení . Paradoxně jsme v této sekvenci zápasu inkasovali, když soupeři vyšel rychlý protiútok a s pomocí tyče dopravil míč dorážkou do naší brány.

Pozitivem je že obdržená branka kluky nepoznamenala a dál pokračovali v kvalitním výkonu, který vygradoval pěknou brankou Matěje Kosiny jenž chytrým obloučkem přehodil domácího brankáře.

I nadále jsme se tlačili do soupeřova vápna, ale do konce utkání již žádná branka nepadla.

Vzhledem k průběhu rozdílných poločasů lze říci že remíza byla spravedlivá. Nicméně se opět projevily nedostatky, na jejichž odstranění budeme muset všichni zapracovat.