22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání

S Čáslaví rozhodla produktivita

MFK Chrudim : FK Čáslav   3:0 (1:0)

Branky: Vácha, Pilný, Bašek

Sestava: Stýblo - Javůrek, Šindelář, Prokůpek , Opletal - Marel(70.Brychnáč), Bašek, Sekanina(79.Kužma), Bakeš(86.Málek) - Pilný(83.Petržíla), Vácha(80.Voženílek)

Utkání dvou rozdílných poločasů, když v prvním poločase jsme zaostávali v pohybu, scházela nabídka a přesnost v kombinaci. Občas jsme se uchylovali zbytečně k nakopávaným míčům a odevzdávali ho tak soupeři. Kolem 30min. jsme přežili ,,klinickou smrt,,když soupeř neproměnil 100% šanci z které se ještě dvakrát dostal k dorážce a jen díky zákrokům golmana Stýbla a obránce Javůrka na brankové čáře zůstal stav stále nerozhodný. Druhý rozhodující moment prvního poločasu přišel ve 45.min, když dlouhý míč za obranu využil Vácha, který prostřelil hostujícího golmana a poslal nás do vedení.

Druhý poločas se po domluvě v kabině odvíjel vcelku dle našich představ. Až na jednu vyjímku jsme soupeře k ničemu nepouštěli a díky zlepšenému pohybu, důrazu a kombinaci si šli pevně za vítězstvím. S přibývajícím časem přicházeli šance ale hlavně jejich golová realizace.  V 75.min se po kombinaci po levé stranně se golově prosadil  Pilný.  Na konečných  3:0 upravil  5.min před koncem Bašek.

Hlavně za druhý poločas zaslouží kluci pochvalu. Stále, ale máme dost nedostatků, které musíme co nejdříve odstranit a tvrdě v tréninku pracovat i nadále.