23.8.2019 od 18:00 Všesportovní, Hradec Králové

Sobotní výhra MFK U13 v Havlíčkově Brodě

Slovan Havlíčkův Brod U13 - MFK Chrudim U13 4:11

Branky: Kohout 3x ,Nekovář 2x, Tůma 2x, Hromek, Macháček, Tichý, Holeka

Rozhodčí:

Diváci: 0

Slovan Havlíčkův Brod U13:

MFK Chrudim U13: Chalupník - Růžička, Macháček, Nekovář, Stehno, Tůma, Dvořáček, Tichý, Hromek, Kohout, Holeka

V sobotu jsme zavítali na půdu Havlíčkova Brodu a v přípravném utkání jsme proti sobě změřili síly. Jekož u nás právě probíhají jarní prázdniny, tak nám chybělo poměrně dost hráčů. V utkání jsme střídali velmi dobré momenty s hluchými pasážemi, které jsme měli zejména v závěru utkání. V první třetině jsme sice měli míč více na svých kopačkách, ale nemohli jsme se dlouho, díky pomalé práci s míčem v posedních metrech před brankou, nemohli prosadit. Nakonec jsme se přecijen golově prosadili a vyhráli první část utkání 2:1. V druhé třetině se nám již dařilo v koncovce více a t jsme jěště dalších mnoho šancí doslova zahodili. druhou třetinu jsme zvítězili 8:1. V psolední třetině již tempo utkání dost opadlo a hlavně díky našim omezeným možnostem ve střídání se již na chlapcích projevila únava. Konečný výsledek 11:4 je sice poměrně  příznivý, ale ve hře jsme měli velmi mnoho nedostatků, na kterých budeme dále pracovat. I přes nedostatky velká pochvala pro chlapce, jelikož odehráli každý 80 minut, což je opravdu velká porce. Následovat bude soustředění v Úsí nad Orlicí, kde doufám opět zlepšíme své herní dovednosti a "utužíme" kolektiv.