1.SK Prostějov vs MFK Chrudim

18.5.2019 od 15:00 Prostějov
0:0

MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
-:-

Soustředění 2019

Vážení rodiče,

zvažte zda vaše dítě bude schopno zvládnout soustředění, které se bude konat v Horním Bradle v Penzionu u Kozlů od 23.8.2019 17.00 hod do 25.8.2019 17.00 hod.

Veškeré podrobnosti upřesním až budeme mít více info.

Jsou jestě malí, ale pokud by měli odvahu a chtěli by se zúčastnit, tak by to bylo super. Myslím si, že  máme dost času na to se poznat a vytvořit si kamarádský vztah postavený na důvěře a respektu.Pokud již teď víte, že určitě nepojedete, prosím o info, ale pokud potřebujete čas na rozmyšlenou dám vám ho.Jen prosím myslete na to, že potřebujeme co nejdříve říci počet s ohledem na rezervaci míst a naplnění kapacity penzionu.

Ze zkušenosti vím, že né každý jedinec je samostatný, ale pokud bude mít aspoň trochu zájem, podpořte ho a já se mu budu snažit, co nejvíce pomoci to zvládnout. Je to i z psychologickeho hlediska milník pro tak malé dítě.V těchto situacích se pak dítě učí samostatnosti,práci v kolektivu,soustředěnosti a rychlému jednání a rozhodování.

Toto je pouze možnost, jak dětem udělat přípravu.Pokud by jste spíše zvažovali docházku na trénink formou prodlouženého víkendu,zkusím něco vymyslet a domluvit.

 

Potvrzena účast těchto hráčů.

Přihlášení: Tomáš Chour, Matěj Vondráček, Adam Postupa, Jakub Dubský, 

Soustředění 2019