MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

17.8.2019 od 10:15 MS Za Vodojemem
0:3

FC Hradec Králové vs MFK Chrudim

23.8.2019 od 18:00 Všesportovní, Hradec Králové
-:-

Soustředění zakončeno výhrou! Obrat ve skóre dokonán deset minut před koncem

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - MFK Chrudim 1:3 (1:1)

Branky: 41. Pazdera - 42. Dostálek, 80. Kesner, 82. Rybička

Karty: 0-0

Rozhodčí: Šimek - Brychta, Papežík

Diváci: 0

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký (46. Bartaloš) – Skalický (46. Kopecký), P. Chleboun, J. Chleboun, Langr – Habrman, Souček, Falta, Pazdera, Vaňous – Smejkal (70. Smíšek).

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček (46. Hlavsa), Krčál, Drahoš, Mastík – Dostálek (64. Rybička), Langr, Sixta (46. Ujec), Kopecký (46. Froněk), Kesner – Vašulín (60. Sulík)

Soustředění zakončeno výhrou! Obrat ve skóre dokonán deset minut před koncem

Pětidenní soustředění v Ústí nad Orlicí skončilo pro druholigové fotbalisty Chrudimi vítězstvím. Ač v utkání inkasovali jako první, po třech brankách se jim podařilo otočit stav utkání ve svůj prospěch.

Chrudimští trenéři poslali do hry proti třetiligovému Ústí nad Orlicí užší kádr, který předznamenává formování základní sestavy pro jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po zranění se navíc mezi tři tyče vrátil brankář Lukáš Mrázek, ve druhé půli nakoukli do hry také uzdravení Tomáš Froněk, Milan Ujec a Petr Rybička.

V první půli se do vedení dostala Jiskra, která pět minut před pauzou dostala balon za záda chrudimského gólmana. Z náskoku se ale příliš dlouho neradovala, minutu na to vyrovnal záložník Tomáš Dostálek. Remízový poločasový stav vydržel i po přestávce velmi dlouho, konkrétně do minuty osmdesáté.

V ní strhl skóre na stranu Chrudimi Ondřej Kesner, dvě minuty na to podtrhl výhru hostujícího týmu uzdravený Petr Rybička. Více branek již na umělé trávě nepadlo, po skalpu Varnsdorfu si tak MFK Chrudim připsalo v rámci přípravné fáze druhé vítězství. Další zápas čeká mužstvo přesně za týden na hřišti Ústí nad Labem.