MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
1:2

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání
-:-

Trenér rezervy Teplý: Zapracování mladých hráčů se podařilo

Po nepříliš vydařeném začátku se rezerva MFK Chrudim vyšplhala v tabulce krajského přeboru na průběžnou 11. příčku, ze které však ztrácí na elitní čtyřku jen šest bodů. Podzimní část krátce zhodnotil lodivod chrudimské lavičky Miroslav Teplý.

Jak hodnotíte podzimní část sezony?

Hodnocení se dá rozdělit do několika skupin. Před sezónou jsme avizovali, že je nutné vylepšit tréninkový proces, znovu nastartovat tým, zabudovat už do tak mladého kádru hráče ještě mladší a zapracovat na herním stylu. To se myslím vcelku vydařilo a můžeme být v tomto směru spokojeni. Dále jsme si stanovili určitou bodovou hranici a na tu jsme se dostali, ale tady jsme měli být mnohem výše nebýt různých aspektů, které nás o nějaké body připravily. Určitě panuje spokojenost s výsledky na hřištích soupeřů, kde jsme nepoznali v normální hrací době hořkost porážky, ale hlavně v domácím prostředí jsme ukázali několik herních a výsledkových výpadků. Samostatnou kapitolou je dovednostní soutěž v rozstřelu, která byla z naší strany bídná.


Který z hráčů vás nejvíce překvapil a chtěl byste jeho výkony vypíchnout?

My se chceme prezentovat a prezentujeme především jako celek, ale přece jen bych si dovolil zmínit Davida Zrůsta, který se postupně dostal do výborné formy, což prokázal i ve statistikách a týmu výrazně pomohl. I někteří další hráči udělali solidní výkonnostní krok a další se doufám přidají na jaře.


Na čem je potřeba přes zimní přestávku zapracovat?

Je potřeba zapracovat na činnostech na které nebylo díky krátké letní přípravě a v sezóně tolik prostoru jak z hlediska taktiky, tak i na řešení herních situací a tréninkovém procesu jako celku. Práce nás v zimní pauze čeká dost.

Trenér rezervy Teplý: Zapracování mladých hráčů se podařilo