30.3.2019 od 10:15 B.Němcové 1780, Sokolov

Rozhodčí: Bleša

Diváci: 20

MFK Chrudim B: Gregovský, Tlapák, Holeček F., Doležal, Rejfek, Zjevík, Holeček V., Žalud, Švec, Linhart, Kudláček

Tuněchody:

V tomto utkání nám scházelo z různých důvodů hned deset hráčů a je skoro zázrak, že jsme ho vůbec sehráli. I přes velmi polepenou sestavu s brankářem Kudláčkem v poli jsme neměli špatný vstup do utkání a dvacet minut předváděli solidní výkon, který jsme bohužel nevyjádřili brankově i přes dostatek příležitostí (Holeček V., Kudláček, Švec). Postupně se hra vyrovnala a když jsme "namazali" před vápno míč Jirkovi Adámkovi, šly Tuněchody do poločasového vedení. Druhou půli se nám vážně zranil Rejfek a my tak zůstali pouze o deseti hráčích, čehož soupeř využil a po nedůrazném bránění před naší šestnáctkou zvýšil na 2:0. I přes tento nepříznivý vývoj jsme se nevzdali a Vojta Holeček snížil po akci Doležala. Sahali jsme v otevřené partii po vyrovnání, sil i chuti jsme měli dost, ale scházela kvalita ve finální fázi i koncovce jako takové. Hosté nakonec ještě vytěžili znovu z našeho nedůrazu a po rohovém kopu definitivně utkání rozhodli. Nelze nám vytknout nasazení a bojovnost, šancí jsme koneckonců měli dostatek, ale v tomto složení jsme na lepší výsledek zkrátka nedosáhli. První fáze přípravy byla z hlediska počtů, docházky a plnění tréninkového plánu na jedničku, ale od počátku února se potýkáme pouze s problémy a bude nutné dát se dohromady, vše znovu "nakopnout" na správnou notu a zmobilizovat do zahájení jarní části.