SK Sokol Brozany, z.s. - MFK Chrudim 1:2 (0:0)

Branky: 51. Benda – 72. Drahoš, 89. Krčál

Karty: ŽK: 13. Eliáš (BRO), 35. Stehlík (BRO), 88. Farkaš (BRO) – 55. Krčál (CHR)

Rozhodčí: Váňa – Vitner, Vaňkát

Diváci: 150

SK Sokol Brozany, z.s.: Vávra – Stehlík (C), Mešič, Freitas Carvalho Da Silva – Tichý (57. Vlček), Michalec, Marič, Farkaš, Šollar – Chukwuma (46. Benda), Eliáš (70. Hajdarevič).

MFK Chrudim : Zíma – Krištof (46. Drahoš), Dostálek, Froněk (65. Šípek), Sulík, Vašulín, Rybička (46. Mastík), Kesner (C), Sixta, Krčál, Kopecký

Chrudimští zajížděli ve duhém kole Mol Cupu do Brozan změřit síly s místním Sokolem Brozany. Jednalo se o klasické pohárové utkání. První polovina utkání byla oboustraně vyrovnaná. Více ze hry a držení míče bylo na straně hostí, ale domácí, kteří hrozili pouze z brejků byli nebezpeční a dokonce trefili tyč chrudimské branky. Druhý poločas hosté zabrali, ale paradoxně inkasovali v 51. minutě, kdy se v šestnáctce chrudimských nejlépe zorientoval Benda a prostřelil brankáře Zímu. Gól jakoby chrudimské nakopl a vytvořili si soustavný tlak s několika šancemi. Až v 71 minutě se podařilo Drahošovi vyrovnat, když po rohovém kopu nekompromisně hlavou překonal domácího brankáře. Zbytek utkání byl vidět chrudimský tlak a snaha hráčů rozhodnout utkání v řádné hrací době. Bohužel Vašulín, Kopecký, Kesner ani Sulík své možnosti nezužitkovali. Naopak domácí tři minuty před koncem trefili z přímého kopu břevno chrudimské branky a záhy netrefili Zímovu branku. Trest přišel za minutu dvanáct, když se v 89 minutě hosté z Chrudimi mohli přeci jen radovat. Do dalšího kola Mol Cupu je posunula nechytatelná hlavička Krčála po rohovém kopu Kesnera. Chrudimští tak splnili roli favorita a zvítězili v Brozanech 2:1. Brozany se za svůj výkon však vůbec nemusejí stydět, potrápili chrudimské až do posledních minut utkání.