30.3.2019 od 10:15 B.Němcové 1780, Sokolov

V posledním mistrovském utkání na podzim prohra s Vlašimí U13

Sellier & Bellot Vlašim U13 - MFK Chrudim U13 5:3 (1:0 / 2:0 / 2:3)

Rozhodčí:

Diváci: 0

Sellier & Bellot Vlašim U13:

MFK Chrudim U13: Sokol - Uchytil, Nekovář, Růžička, Holeka, Bleha, Tichý, Tomčík, Stehno, Rešetár, Vrzáček, Hromek

K poslednímu mistrovskému utkání na podzim jsme zajížděli na půdu Vlašimi. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po naší velké chybě jsme prohrávali ihned ve 3. mnutě 1:0. Poté se hra odehrávala vesměs uprostted hřiště s velkým počtem osobních soubojů. Do konce první třetiny se skŕe nezměnilo. V edruhé třetině pokračoval boj spíše uprsotře pole, ale soupeř využil nabídnuté penalty a zvýšil na 2:0 a ihned na 3:0, kdy jsme opět vyrobili velkou chybu. Do poslední třetiny jsme pozměnili rozestavení, ale doufám, že jsme se i dosattečně namotivovali. Třetí třetiny byla fotbalově rozhodně nejpovedenější a díky rychlému sledu našich dvou branek, které vstřelil Lukáš Hromek opět bylo "o co hrát". Bohužel soupeř nám opět odskočil na rozdíl 3 branek, kdy jsme opět zopakovali jednoduchou ztrátu s následným potrestáním od soupeře. Na konečných 5:3 upravil z penalty Lukáš Stehno. Výsledné hodnocení je poměrně jednoduché velká pochvala za třetí část utkání, ovšem první dvě tetiny jsme rozhodně nehráli tak, jak umíme a co je v našich silách. Jestliže budeme schopni udržet takové tempo a kvalitu hry jako ve třetí části utkání můžeme se měřit s každým. Ale musí chtít hlavně kluci na hřišti...