30.3.2019 od 10:15 B.Němcové 1780, Sokolov

Výhra nad SK Kladno

SK Kladno - MFK Chrudim   0 : 7 ( 0 : 4 )

branky : Pilař 3 X , Truhelka 2 X , Bauer , Kaiser

Korunka - Kosina , Gerhart , Sedlák , Truhelka , Pešek ( 36. Palatka ) , Bauer , Maruna , Kaiser , Špánik , Pilař

V sobotu 23.2. jsme v ranních hodinách vyrazili na přípravný zápas do dalekého Kladna. Z různých důvodů nám chybělo několik hráčů a tak do autobusu nasedlo ,,9 statečných“. Museli nám tak vypomoci kolegové z kategorie U15. Podle informací místního činovníka však na tom soupeř byl obdobně (i když na střídání měl více hráčů).
Zápas na umělé trávě za slunečného, ale mrazivého počasí byl od začátku v naší režii. Soupeř se až na vyjímky k ohrožení naší branky nedostal. Pokud ano, tak mezi tyčemi stál Fanda Korunka…
Kluci hráli s chutí, snažili se plnit věci které jsme si před zápasem řekli a tak poločas po brankách Pilaře a Truhelky skončil 0:4. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, snad jen brankových příležitostí bylo více. Tentokrát už se trefili jen Bauer, Pilař a Kaiser. Skóre se tak zastavilo na stavu 0:7.
Kluky tak chválíme za předvedenou hru, snahu a přístup.