MFK Chrudim vs FK Viktoria Žižkov

25.5.2019 od 15:00 MS Za Vodojemem
1:2

MFK Chrudim vs FK Dukla Praha

22.6.2019 10:30 Hlinsko - Přípravné utkání
-:-

Výhra po týmovém výkonu

FK Neratovice  :  MFK Chrudim   0:4  (0:1)

 
Branky:  Vácha 2x, Brychnáč, Kužma.
 
Sestava MFK: Adámek - Petržíla, Prokůpek, Šindekář, Javůrek - Bakeš(61.Brychnáč), Sekanina(81.Málek), Vácha(75.Kužma), Bašek - Marel(73.Vosyka), Pilný(65.Voženílek)
 
 První poločas byl z naší strany nemastný neslaný, bez potřebné aktivity jak s míčem tak hlavně bez něj. Domácí byli aktivnější a to především v zakončení, hrozili především po rohových kopech. Když už jsme se dostali k zakončení my, nezvolili jsme to správné řešení. Důležitým okamžikem byla 43.min kdy se po rychlé kombinaci po levé straně a přesném centru dostal k míči Vácha a poslal nás do vedení.
 Do druhé půle jsme natouplili s úmyslem zlepšit pohyb a dostávat se do koncovky. To se povedlo hned ve 48.min kdy se prosadil opět Vácha. Kluci i nadále pokračovali s velkou chutí, kdy hráli zodpovědně do obrany, tedy až na několik málo momentů.... ale zárověn chtěli vstřelit další branky. To se také povedlo, když se mezi střelce dále zapsali střídající hráči Brychnáč a Kužma. Výsledek důležitého zápasu je sice hezký, ale nerodil se lehce. Celý tým zaslouží pochvalu. Stále, ale musíme zlepšovat určité pasáže a situace v zápase, které nás brzdí.

Výhra po týmovém výkonu