MFK Chrudim vs FC Vysočina Jihlava

22.9.2020 16:30 Chrudim
1:2

FK Ústí nad Labem vs MFK Chrudim

26.9.2020 18:00 Ústí nad Labem
-:-

Zkoušku střídá hostování. V Chrudimi zůstávají Michal Trávníček a Jan Nikodém

Chrudimské vedení dotáhlo do úspěšného konce další dvě posily. Zatímco hostování Ladislava Mužíka bylo potvrzeno již na začátku přípravy, další hráči nastoupili do Chrudimi na zkoušky. A právě testování Michala Trávníčka a Jana Nikodéma je u konce, oba hráči přicházejí na půlroční hostování. U ostatních zkoušených hráčů se rozhodne v nejbližších dnech.

Vedení MFK Chrudim podepsalo smlouvy s Michalem Trávníčkem a Janem Nikodém, oba hráči byli v Chrudimi od začátku sezony na zkoušku. „Michal je velmi platný hráč do kombinace, skvěle technicky bojovný a má tah na branku,“ popisoval přednosti nového záložníka MFK Chrudim předseda klubu Tomáš Linhart. „Nikodém je klasický levý záložník, má velkou chuť pracovat a v mých očích ho vidím jako velkou posilu,“ dodal Linhart.

Na zkoušku nadále v mužstvu pokračují Denis Krištof, Jan Havlena a David Surmaj, kterého během již podruhé během přípravného období vyřadilo zranění. O osudu ostatních fotbalistů bude rozhodnuto v následujících dnech.

Další potvrzenou změnou je působení záložníka Lukáše Kopeckého, jehož zkouška v třetiligových Živanicích se taktéž změnila v půlroční hostování.

Další přípravné utkání hrají svěřenci trenéra Jaroslava Veselého v sobotu od 12 hodin na hřišti Slavie Hradec Králové proti Přepeřím.

Zkoušku střídá hostování. V Chrudimi zůstávají Michal Trávníček a Jan Nikodém