Rozhodčí: Šeps

Diváci: 25

MFK Chrudim : Vašek, Brychnáč, Zvěřina, Kühr, Novák, Skohoutil, Mach, Bauer, Bartoníček, Straka, Šprta, Šeda, Holý, Sedlák, Špáník, Maruna

TJ Sokol Třebeš:

Po týdenním trénování-netrénování (jarní prázdniny) jsme se v kombinované sestavě střetli s týmem TJ Sokol Třebeš. První poločas se fotbal přeléval z jedné strany na druhou, ale naše útočné snažení většinou skončilo před vápnem. V pokutovém území jsme nebezpeční nebyli. Nejvíce nám chyběl kvalitnějí přechod, kdy naše poslední přihrávky končívaly buď na kopačkách hostů nebo v zámezí. V situacích 1 na 1 jsme se také moc neprosazovali a bohužel jsme ani pořádně nevystřelili a tak nebezpečnější hosté šli do vedení. Po krátké přestávce nastala změna jen v počtu rohových kopů, kdy jsme jich zahrávali celkem osm, oproti jednomu z  prvního poločasu, ale ani jedna ze standartek se neuajala. Hráčům dnes nemůžeme upřít snahu ani bojovnost, ale rozhodovala hlavně kvalita a ta na naší straně hlavně na polovině soupeře vidět nebyla. Výsledek 1:3 je vzhledem k předvedené hře obou celků zasloužený.