Ve druhém kole nás čekal výjezd do Prahy. Od začátku se hrál velmi zajímavý zápas nahoru dolů. Více šancí bylo určitě na naší straně, ale bylo s nimi špatně naloženo. Druhý poločas jsme chtěli zklidnit hru a hrát více přes střed hřiště. Bohužel, jsme si neodpustili dvě nepřesnosti a domácí najednou z ničeho nic jdou do vedení 2:0. Na chlapcích, byla nicméně vidět, odhodlanost se zápasem ještě něco udělat . Domácí jsme zatlačili a ti hrozili z rychlých kontrů. Snížení přišlo brzy, kdy se hezky na přední tyč trefil kapitán Olšán.
V 84 minutě z přímého kopu výstavní šibenicí tentýž hráč vyrovnává. V úplném závěru máme na kopačkách kompletní otočení výsledku, ale netrefujeme a tak si z Prahy odvážíme jeden bod. Chtěl bych kluky pochválit za nasazení a morální nastavení do poslední minuty . K vítěznému obratu nebylo daleko a dnes opět pomohly kluci z lavičky.