Musím říci, že jsem maximálně spokojen s plněním taktických pokynů v prvním poločase. V přestávce jsme všichni cítili, že jsme byli ke gólu blíže a chtěli jsme si jít pro vedení. To se povedlo hned ve 46 minutě fantasticky Látalovi. Do 60 minuty jsme hráli aktivně, stejně jako v první půli, ovšem poté jsme přestali držet míč na útočné polovině a Votroci začali tlačit. Po nešťastném odrazu přímo na hráče hostí, který následně poslal míč do našeho vápna soupeř vyrovnává. Poté již nezbývá moc sil a tak končí zápas 1:1. Tato remíza má svoji cenu, ale bylo dnes i na víc. Děkuji týmu za velmi dobrý výkon, který je potřeba potvrdit za týden v Trutnově.

Ale Star zápasu : Látal

6. kolo, 14. 9. 2024 v 10:00, Chrudim