Branky: 20' Bauer, 46' Látal, 69' Komárek

Na umělé trávě ve Vlašimi se hrál vyrovnaný zápas. V 15. minutě jdou domácí po našem zbytečném faulu do vedení z pokutového kopu. Na druhé straně vyrovnává rovněž z penalty Bauer. Akce zakládáme přes dobře hrajícího Hendersona a dostáváme se do situací 1v1, 3v2 a 2v1. Bohužel si nevyhovíme v předfinální a finální fázi a tak se jde do šaten za stavu 1:1. Velmi dobře hrající Látal otevírá skóre druhého poločasu. V této pasáží se hra přelévá nahoru - dolů a k nám přicházejí další a další šance. Prosazuje se nakonec Komárek výstavními nůžkami a zvyšuje náš náskok na 3:1. V 76. minutě snižuje Vlašim rovněž nádhernou nechytatelnou střelou na 3:2. Posledních 10 minut se dostáváme pod tlak a když už vypadá, že to ustojíme tak poslední nákop soupeře nám propadne na středu hřiště a je to 3:3. Takový fotbal někdy je. Pro náš tým je to kruté. Vinit ale můžeme jen sami sebe. Rozhodně jsme měli proměnit některou z našich šancí již za stavu 2:1, ale i 3:1. Bohužel posledních 10 minut nebyl nikdo schopný podržet balón nahoře a když k tomu připočteme nedůslednost v našem pokutovém území, je z toho remíza.

All Star zápasu : Látal

9. kolo, 5. 10. 2024 v 10:00, Vlašim, areál Na Lukách - UMT