Netradičně ve středu jsme zajížděli na půdu leadera tabulky. S domácím týmem jsme si to chtěli rozdat na férovku. I přes vysokou prohru si troufám tvrdit, že jsme se snažili 90 minut hrát fotbal. Konstruktivním pojetím hry, jsme se dostávaly do šancí. Bohužel, když porovnám zakončení našich ofenzivních hráčů a domácích, tak je to jako den a noc. První gól jsme domácím darovali z pokutového kopu, kdy náš hráč nešetrně zahrál rukou. Klíčovým momentem ovšem byla 28 a 29 minuta, kdy jsme se hnaly za vyrovnáním. Při rozehře jsme zazmatkovali a bohužel velmi pomalu pracovali s míčem. Najednou to bylo 0:3. Snažili jsme se něco s výsledkem udělat a vytváříme si další zajímavé momenty v pokutovém území Liberce. Nástup do druhé půle rovněž od nás nebyl špatný, ale místo zakončení v další šanci, je z toho brejk domácích. Celková nedůslednost ofenzivních hráčů mě dnes velmi mrzí. Domácí tým přidává další dvě branky v situacích, ve kterých, když bychom byli na druhé straně, tak je dnes prostě neproměníme. Tento zápas byl pro nás velká škola, ale rozhodně neustopíme od fotbalového pojetí a budeme to brát jako velmi cenný studijní materiál, kam by jsme se chtěli posunout. Domácím gratulujeme k zaslouženému vítězství, viděli jsme zatím suverénně nejlepší tým soutěže.

All Star zápasu : Látal

11. kolo, 16. 10. 2024 v 12:00, tráva Městský stadion