Hodnocení trenéra Jiřího Kovárníka:

Vstup do utkání se nám vydařil, ale nedokázali jsme proměnit naše vypracované tutovky ( Tomášek, Růžička, Tlapák ), a domácí postupem času, rovněž dokázali, naši branku ohrozit. Nejprve vytáhl skvělý zákrok Paták, ale ve 36.minutě už šli domácí zaslouženě do vedení. Branka nás opět probudila a ještě do poločasu jsme dokázali stav utkání otočit Štěpánkem z pk a Brychnáčem po akci s Tomáškem. I vstup do druhé půle se nám vydařil a v 60.minutě bylo již 1 : 4, další šance Oblouka, Tomáška, Šimáka však zůstaly nevyužity. Vzadu jsme hráli laxně ( Brychnáč, Tlapák, Holeka ) a domácí dokázali snížit až na 3 : 4, ale poslední slovo jsme měli opět my. Vítězství je cenné, ale některé úseky hry a chování hráčů ( taktické, individuální ) si budeme muset, před dalším utkáním, důkladně rozebrat v kabině.

1. kolo, 11. 8. 2024 v 13:15, Areál Klíše / tráva