Bitva, jak se patří! Do Chrudimi dorazí první Dukla Praha

Středeční sváteční den přinese na stadionu Za Vodojemem velký fotbalový okamžik. MFK Chrudim vyzve v souboji pátého s prvním týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hlavního aspiranta na postup do nejvyšší soutěže - Duklu Praha! Zápas startuje ve středu 8.5.2024 v 17:30!

Z chrudimských výkonů na domácí půdě jde před soubojem s prvním týmem tabulky jistě strach. Naposledy tým Radka Kronďáka vyprovodil šesti brankami Příbram, na domácí půdě v letošní sezoně prohrál ze třinácti zápasů pouze dva a je díky tomu ve statistice domácích týmů na třetím místě. Naposledy zde prohrála na začátku jara s pražskou Spartou a nyní si brousí zuby na dalšího zvučného soupeře.

Dukla Praha, brousící si zuby na posun do nejvyšší soutěže, nebude rozhodně lehký oříšek. První tým tabulky je na padesáti bodech, naposledy přejel na domácí půdě Vlašim pěti brankami za poločas. Svěřenci kouče Rady mají momentálně čtyřbodový náskok na druhý Vyškov a v případě úspěchu v Chrudimi by se mohli výrazně přiblížit k vysněnému postupu.

První vzájemný zápas na podzim dlouho nesl bezbrankové skóre, o výhře domácí Dukly rozhodl až v 77. minutě David Kozel.

3. MFK Vyškov 29 45:36 47
4. FC SILON Táborsko 29 39:26 46
5. SK Líšeň 2019 29 33:32 39
6. MFK Chrudim 29 47:47 39
7. FC Sellier & Bellot Vlašim 29 39:41 39
8. FK Viktoria Žižkov 29 44:49 39
9. FC Zbrojovka Brno 29 39:40 38